Квартира в іпотеку на вторинному ринку житла


Квартира в іпотеку на вторинному ринку житла. Хто посперечається, що житло для сучасної людини є другою, по - важливості, цінністю після здоров'я. Власникам власного житла, особливо, в мегаполісах, можна позаздрити, їм уже не доводиться ні терпіти, ні підкорятися тещам, тестям, мамам і татам.

Є два поширених варіанта придбання житла: отримання квартири або будинку в спадок, і, власне, покупка.

Ми розглянемо про такий спосіб, як іпотечний кредит, який допоможе знайти вам довгоочікувану свободу.

Спочатку потрібно визначитися з об'єктом. Де б вам хотілося жити ? У звичайній « багатоповерхівці », в будиночку, яка потопає в зелені, або в просторій сучасній новозбудованої квартирі?

Якщо своїх коштів не вистачає, банки охоче позичать вам гроші. І називатися це буде - іпотечний кредит.

Квартира в іпотеку на вторинному ринку житла

При виборі квартири під іпотеку, зверніть увагу, що на її вартість впливають різні чинники. Це планування квартири, її зовнішній вигляд, стан будинку, в якому вона розташована, а також район, наявність поблизу дитячих садків, шкіл, магазинів, зупинок, тобто інфраструктура .

Агенти, що працюють з нерухомістю, рекомендують не прискорювати процес пошуку потрібного варіанту, задуматися, якщо ціна сильно занижена. Як правило, низька ціна безпосередньо відповідає низькій якості. Більш пильну увагу заслуговують старі споруди.

При видачі іпотеки, банки також звертають увагу на перелічені фактори. І якщо квартира знаходиться в непотрібному для проживання стані, навряд чи, вони дадуть кредит.

Простіше отримати іпотеку, якраз, на купівлю вторинного житла. Цей ринок набагато ширший і різноманітніший, він абсолютно не обмежений територіально, в порівнянні з новобудовами. Нові споруди, як правило, розташовані на околицях, а « вторинка» може знаходитися в будь-якому куточку улюбленого міста.



Однак, такого виду житло в кілька разів дорожче, ніж новозбудоване.

Так як житлові приміщення експлуатувалися, далеко не один рік, комунікації вже зносилися, ремонт може бути не свіжим, вікна, двері - на все це варто звернути увагу. А якщо вибір впав на приватний будинок, то там перелік набагато збільшиться. Додадуться до нього і вуличні огорожі, і стан двору, даху, зливна яма. На ці чинники варто звертати пильну увагу.

Дуже приємно те, що після отримання іпотечного кредиту на вторинне житло, воно стає вашою власністю, і ви можете відразу ж перевозити свої речі. А от з новобудовами, як правило, доводиться чекати, коли об'єкт здадуть в експлуатацію.

Немає коментарів:

Дописати коментар