Риси характеру успішної людиниМи багато говоримо про те, що потрібно робити, щоб стати успішним. Проте багато в чому успішність залежить від характеру людини. Наприклад, будь-яка людина може навчитися рано вставати, але не кожен це робить, і вже тим більше не кожна людина зможе робити це регулярно. Так що досягнення успіху конкретної людини ще й визначається її характером, здібностями, рівнем інтелекту. Я постараюся описати найяскравіші риси характеру, якими володіє більшість успішних людей.
1.  Незалежність
Якщо ми занадто сильно дбаємо про те, щоб людям навколо нас було добре, і ставимо їх інтереси вище своїх, шанси на успіх у нас мінімальні. Це не означає, що ми не повинні допомагати близьким, але нам слід пам'ятати і про власні інтереси. У якомусь сенсі, постійне бажання допомогти можна порівняти з відмовою від відповідальності - якщо ми приділяємо іншим більше уваги, ніж собі, то й вимагати слід з них, а не з себе. Але близькі про це навіть не здогадуються.

2. Впевненість
Будь-яке прийняте рішення відобразиться на нашому майбутньому. Якщо вибір робиться після довгих болісних роздумів, швидше за все нічого хорошого чекати не доведеться. Довіряйте своїм інстинктам і прислухайтеся, що говорить серце. Якщо ви зробили помилку, не сприймайте її як причину для сумнівів у майбутньому, але трактуйте її як досвід, без якого ваше життя було менш усвідомленим.
3. 
Наполегливість
Зараз ми на успішних людей дивимося як на зразок для наслідування, об'єкт поваги або, в гіршому випадку, заздрості. Але ж вони були такими не завжди. Всі з чогось починали, і всі проходили через смуги невдач, труднощів, бажання опустити руки. І тільки той, хто зміг подолати відчай і наполегливо працювати над проектом, в успіх якого він вірив, тепер може назвати себе успішною людиною, що прожив життя не даремно. Інколи людина задумується над сенсом життя, в той момент коли потрібно просто бути наполегливим.

4. Багата уява
Мова йде як про можливість згенерувати і реалізувати ідею, яка ніколи нікому ще в голову не приходила, так і про те, щоб представити себе успішним, тобто використовувати прийом візуалізації.


5. Вміння не впадати у відчай
Вміння не приймати близько до серця чужі закиди і критику допомагає зберегти душевну рівновагу, не піддатися сумнівам і не зазнати невдачі.


6. Усвідомлення самого себе
Якщо ви не знаєте, ким ви є насправді, ви ніколи не зрозумієте, на що дійсно здатні. Ви повинні точно знати, у чому ваші сильні та слабкі сторони. Якщо ви не будете розуміти, в чому ваш талант, ви нічого не доб'єтеся, і будь-яка справа закінчиться невдачею і розчаруванням.


7. Ясність намірів
Будь-яка успішна людина завжди знає чого хоче і, навіть незважаючи на те, що ніхто окрім нього не вірить у його ідею, йде своїм шляхом. Вона знає, що повинна довести справу до кінця, і ніщо йому не завадить.


8. Зосередженість
Як би ви не розбивали свій проект на міні-цілі і завдання, всеодно вам потрібно буде довести його до кінця. Будь-які відволікаючі проекти повинні відкластися або йти за планом тільки після головного. Зосередженість на одному завдання - гарантія його виконання.


9. Оптимізм
Оптимізм є найважливішою рисою будь-якої успішної люди-
ни. Без нього все інше не мало б сенсу і важко виконувалось.
Якби успішні люди не вважали склянку «наполовину пов-
ною», ніяка наполегливість би не врятувала. Тому необхід-
но дотримуватися абсолютно позитивного мислення і ніколи не здаватися.


10. Пристрасть
Успіху можуть досягнути багато людей, але щоб підтримувати стан успішності потрібно мати пристрасть до своєї справи і любов до життя. Можна написати досконалий список завдань і план реалізації проекту, але без пристрасті навряд чи ми зможемо їх коли-небудь реалізувати.


Моя творчість: